Marki: Logo_TelMet_BioActiW
Firmy z grupy:

Kontakt: + 48 32 700 13 00

Profesjonalna dezynfekcja obiektów

Pobierz naszą prezentację

Wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom w zakresie profesjonalnej dezynfekcji obiektów, bazując na wieloletnim doświadczeniu naszych specjalistów z branży chłodniczej oraz systemów nawilżania, Spółka TEL-MET, jako oficjalny dystrybutor „BioActiW”, oferuje Państwu innowacyjną technologię w połączeniu z 100% naturalnym, bezpiecznym środkiem dezynfekcyjnym – elektro-chemicznie aktywowaną wodą (nazywaną ECA, wodą elektrolizowaną lub EW).

Czym jest i jak powstaje ECA?
Do wytwarzania EW, potrzebna jest tylko woda i sól (np. NaCl – czyli z chemicznego punktu widzenia zwykła sól kuchenna). Proces wytwarzania bazuje na elektrolizie membranowej roztworu wodnego soli. Główną substancją czynną, która powstaje w jego trakcie jest kwas podchlorawy (HOCl). Jest to w 100% bezpieczna, biodegradowalna substancja, która naturalnie występuje w naszym organizmie w celu likwidacja zakażeń i wirusów. HOCl charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami utleniającymi dzięki czemu, jest doskonałym środkiem odkażającym. W 2018 roku kwas podchlorawy powstały w wyniku elektrolizy soli i wody został oficjalnie zatwierdzony w Unii Europejskiej.

ZALETY ECA:

 • 100% naturalny oraz biodegradowalny;
 • nie zawiera alkoholu;
 • bezpieczny w kontakcie z błonami śluzowymi;
 • bardzo duża skuteczność w likwidacji bakterii, wirusów, grzybów oraz innych patogenów;
 • nie zawiera szkodliwych substancji (takich jak np. formaldehyd czy tlenek etylenu);
 • nie wymaga żadnych dodatkowych środków ochronnych w trakcie aplikacji;
 • jest niepalny, niewybuchowy oraz nietoksyczny;
 • nie wywołuje korozji;
 • nie zawiera żadnych środków konserwujących;
 • jest bezpieczny w kontakcie ze skórą, a nawet w wypadku połknięcia;
 • Międzynarodowe badania potwierdzają szybkość oraz skuteczność działania kwasu podchlorawego (ECA) w zwalczaniu wirusów, w tym również koronawirusy.

Proces BIO-dezynfekcji polega na zamgławianiu pomieszczeń. Odbywa się on poza godzinami pracy, w dokładnie określonym, zaprogramowanym czasie (standardowo – 1 raz na dobę). Aby zapewnić optymalną skuteczność procesu, wszystkie systemy są dobierane przez nas indywidualnie – pod konkretny obiekt. Podstawę doboru systemu stanowią dla nas m. in. kubatura oraz rozkład pomieszczeń.

Mając na uwadze możliwie bezproblemowe użytkowanie, w wypadku oferowanej przez nas technologii, konieczność obsługi ze strony personelu jest ograniczona do minimum. W praktyce sprowadza się ona jedynie do kontroli poziomu oraz ewentualnego uzupełnienia gotowego do użycia środka dezynfekującego. Czynność tą może wykonywać firma sprzątająca. Ponieważ środek „Bio ActiW” jest w pełni bezpieczny, do czynności uzupełniania nie są wymagane żadne specjalne środki ochrony indywidualnej.

Dzięki szerokiemu typoszeregowi oferowanych urządzeń, z powodzeniem jesteśmy w stanie skutecznie dezynfekować: biura, salony sprzedaży, oddziały, hale, zakłady magazyny oraz inne. Począwszy od niewielkich (w tym sanitarnych) pomieszczeń, a na wielokondygnacyjnych obiektach skończywszy.

Ponadto, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu również wstępną dezynfekcję personelu / odwiedzających w formie przejściowych tuneli dezynfekujących umieszczanych przed wejściami do budynków.

KOSZT CODZIENNEJ !!! PROFESJONALNEJ DEZYNFEKCJI TO OKOŁO 10 ZŁ ZA M2 / MIESIĘCZNIE !!!

W przypadku zainteresowania, z chęcią odpowiemy na pytania i przygotujemy szczegółową ofertę.
Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym pod numerem telefonu: + 48 32 700 13 33

Więcej informacji na:

Logo_TelMet_BioActiW

IQNet
Certifield
Managemetn System

CERTYFIKAT
ISO 9001:2000

wiadomości

POGODNYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, składamy najserdeczniejsze życzenia Zdrowia, radości, odpoczynku przy rodzinnym stole, Mnóstwa wiosennego optymizmu oraz pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym!

Więcej

Nagrody i certyfikaty

Klienci

współpraca
Nasi partnerzy biznesowi
sklep www
Handel detaliczny przez internet