Marki: Logo_TelMet_BioActiW
Firmy z grupy:

Kontakt: + 48 32 700 13 00

Najnowsze wpisy

Złoty Płatnik 2014

W ramach Programu Analiz Należności firma EURES HERMES wyłania rzetelnych partnerów biznesowych, uzyskujących w danym roku najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej. Jest nam ogromnie miło poinformować naszych kontrahentów, iż Spółka TEL-MET znalazła się w tak zacnym gronie i otrzymała CERTYFIKAT Złoty Płatnik 2014 za wzorową terminowość dokonywanych płatności. Bardzo dziękujemy i zapraszamy do współpracy !

Czytaj więcej

CERTYFIKAT RZETELNOŚCI 2015

Spółka Tel-Met, jako jeden z 90-ciu podmiotów gospodarczych, wyróżniona ZŁOTYM CERTYFIKATEM RZETELNOŚCI 2015. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas EUROPEJSKIEGO KONGRESU GOSPODARCZEGO w Katowicach. Cieszymy się z otrzymanego wyróżnienia i dziękujemy!

Czytaj więcej

TEL-MET wyróżniony Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej 2014

                 Międzynarodowa wywiadownia gospodarcza BISNODE D&B POLAND wyróżniła TEL-MET Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej 2014 za najwyższą ocenę stabilności firmy. Otrzymanie tego wyróżnienia zaświadcza, że firma ma bardzo dobrą kondycję i płynność finansową, ryzyko transakcji z firmą jest minimalne, a poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności nie wystąpił lub jest […]

Czytaj więcej

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, składamy najserdeczniejsze życzenia Dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, Mnóstwo wiosennego optymizmu oraz samych sukcesów życzy

Czytaj więcej

Konferencja „Biurowce w Polsce”

W hotelu Hilton w Warszawie odbyła się najważniejsza konferencja branży biurowej w Polsce. W spotkaniu uczestniczyli dziennikarze branżowi, uznani analitycy oraz przedstawiciele największych graczy na polskim rynku – wśród nich nie mogło zabraknąć TEL-MET’u oraz naszej oferty na podłogi podniesione do pomieszczeń biurowych.

Czytaj więcej
współpraca
Nasi partnerzy biznesowi
sklep www
Handel detaliczny przez internet